OXYS ANTI-ODOR®

OXYS ANTI-ODOR® KARBON FİLTRE (TALEBİNİZ OLAN MODEL VE ADET İÇİN TEKLİF ALINIZ)

OXYS Sp. z o.o. tarafından üretilen kokuya karşı filtreler kontrol delikleri, kanalizasyon pompa istasyonları ve septik tanklar dahil olmak üzere çeşitli kanalizasyon sistemi kokuları için tasarlanmıştır. OXYS kokuya karşı karbon filtrelerin ana işlevi kanalizasyon sisteminden gelen kimyasalların (kokulu ve kokusuz) etkilerini minimuma indirmektir. OXYS filtrelerinde kullanılan emprenye
edilmiş aktif karbonun yüksek emilim kapasitesinden dolayı, günlük hayattaki yüksek konfora erişmek mümkündür.

OXYS filtrelerinin kullanıcı dostu kurulumu ve kullanımı hızlı ve güvenli olup yakındaki kanalizasyon sistemleri, pompa istasyonları, atık su işletme tesisleri ve septik tanklarından bağımsız olarak günlük hayatın yüksek standardını sağlamaktadır. Büyük drenaj sistemlerinin ve bireysel atık su sistemlerinin operatörleri için taşıma, depolama ve arıtma sırasında oluşan kokulara karşı çözüm sağlamaktadır.

Drenaj sistemlerinin kokuları sakinlerin günlük hayatını etkilemektedir ve bunun çözülmesi için yeni çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Drenaj sistemlerinin altyapılarının evleri ile geliştirilmesi (hem tek aileli hem de çok aileli binalar) gerçek bir koku riski teşkil etmektedir.

Kokuya karşı karbon filtreleri hiçbir bakım gerektirmez ve kurulum sonrası etkili olarak çalışmaya başlar. Dayanıklı panolardan yapılmıştır ve PE-HD borular agresif maddelere karşı dirençlidir. Materyaller etkili ve uzun vadeli işletmeyi garanti etmektedir.

ÜRÜN ADIAĞIRLIKFİYATI
OXYS 600 ANTI-ODOR CARBON FILTER 4 Kg Aktif Karbon
OXYS 600 ANTI-ODOR CARBON FILTER 7 Kg Aktif Karbon
OXYS 600 ANTI-ODOR CARBON FILTER 10,5 Kg Aktif Karbon
OXYS 110 ANTI-ODOR CARBON FILTER 2,6 Kg Aktif Karbon
OXYS 160 ANTI-ODOR CARBON FILTER 5,3 Kg Aktif Karbon
OXYS 160 ANTI-ODOR CARBON FILTER 8,8 Kg Aktif Karbon
OXYS 200 ANTI-ODOR CARBON FILTER 7,6 Kg Aktif Karbon
CALSERA (%100 DOĞAL-ORGANİK)100 Gramlık
CALSERA (%100 DOĞAL-ORGANİK)1000 Gramlık