FERMENTSTART® YEM-FPE – 1 lt

FERMENTSTART YEM-FPE® NEDİR VE NE YARAR SAĞLAR ? (Kısaca YEM-FPE®)
YEM-T® ile fermantasyona uğratılmış dağlardan toplanmış bitki özü, antioksidan bitki özleri, yabani ot karışımıdır. Bu ürünün ana görevi, bitkilere kaliteli besin sağlamak ve aynı zamanda hastalık ve patojenlere karşı bitkinin direncini artırmaktır.
YEM-T® ile fermantasyona uğratılmış bitki özü, antioksidan bitki özleri, taze yabani otlar kullanılarak hazırlanır. YEM-FPE® , yabani ve antioksidan otlardan gelen organik asitler, biyoaktif maddeler, mineraller ve diğer yararlı maddeler içerir. Yabani, antioksidan ve şifalı otlar kullanıldığı için YEM-FPE® son derece faydalı ve etkin bir üründür.

YEM-FPE® NASIL UYGULANIR ?
* Sulama kabı, sprinkler ya da sulama sistemleriyle toprağın sulanması yoluyla (1 litre YEM-FPE® / 500 litre su oranında seyreltilerek).
* Seyreltilmiş (1:500) YEM-FPE® çözeltisi doğrudan bitkilerin üzerine spreylenerek.
* Çimlenmeden sonra, haşarat ve hastalık ortaya çıkmadan önce spreylemeye başlayınız.
* Sabahleyin erken veya öğleden sonra güneşin etkinliği geçerken ya da yağmur yağdıktan bir süre sonra spreyleyiniz.
* YEM-FPE® ‘yi düzenli aralıklarla uygulayınız. YEM-FPE® ve YEM-A® ‘in yarı yarıya karıştırılarak birlikte kullanılması daha etkilidir. * YEM-FPE®, sıcaklığı değişmeyen karanlık ve serin bir yerde saklanmalıdır. Buzdolabında ya da doğrudan güneş ışığı alan yerlerde saklamayınız.

FERMENTSTART YEM-FPE 1 – 5 – 10 ve 30 litrelik ambalajlar halinde satılır.